ARTEC IT Solutions

Od malých a středně velkých podniků
až k velkým korporacím

První pohled

Implementace archivace informací efektivní a chytrou cestou!

Mnoho firem zápasí s rostoucím množstvím dat a neefektivní infrastrukturou a administrací. V této době všichni musíme sjednotit v minulosti rostoucí IT infrastruktury v připravě pro ekenomické a technické výzvy budoucnosti.

Módní slogany jako "cloud", "informační management" a v poslední době "BIG DATA", které se v poslední době používají stále častěji. Zatímco ostatní výrobci stále filozofují o možných konceptech, my můžeme nabídnout konkrétní řešení na klíč pro vaše problémy.

V minulosti mnoho společností buď svou IT infrastrukturu rozšířili podle toho jak jejich nároky rostly, nebo prostě část svých dat vymazali. Nad touto základní koncepcí se nikdo podruhé nezamyslel, a proto se to jen zřídka kdy změnilo.Logickým důsledkem byla pokračující expanze s vysokými náklady na systémy pro ukládání dat, a samozřejmě odpovídající expanze primárních aplikací.

Současné konvenční řešení vetšinou vyžadují zásadní změny k přizpůsobení se centrálnímu informačnímu managementu. Naše produkty z rodiny EMA® a VSTOR® se snaží tento přístup důsledně implementovat. Naše systémy jsme vyvinuli v úzké spolupráci s našimi zákazníky s cílem vytvořit snadno ovladatelné, ale vysoce efektivní řešení pro integrovanou správu digitálních informací.

Nároky moderních IT infrastruktur jsou k dnešnímu dni vyšší než kdy předtím. Technické důvody a otázky ohledně nákladů dělají ze snížení počtu zdrojů s vyšším počtem funkcí nezbytnost.


 


Chcete se dozvědět více ?

Chcete vědět více ohledně technologií VSTOR®, EMA Enterprise Managed Archive®, a VSTOR® Vault solutions  ? Klikněte na tlačítko zde