Odoo image and text block

ROHDE & SCHWARZ UTM+

Unified Threat Management – Firewall nové generace

Moderní datové přenosy s šířkou pásma v řádu Gigabitů volají po novém IT bezpečnostním řešení. Toto platí zejména pro tradiční firewally jednotného řízení hrozeb (Unified Threat Management), které mají omezený výkon. Na letošním CeBITu společnost Rohde & Schwarz Cybersecurity představí inovativní řešení, které poprvé čelí výzvě, kterou přináši široké pásmo: sérii firewallu UTM+ s integrovaným enginem nové generace. Integrovaný software také přináší spoustu high-end funkcí.

FIREWALL NOVÉ GENERACE

Série firewallu UTM+ byla navržena speciálně pro potřeby středně velkých podniků. Je stejně silný jako firewally nové generace (NGFW), a to díky integrované jednoprůchodové technologii. Zatímco účinnost tradičních UTM zařízení končí v rozsahu megabitů, zařízení UTM+ poskytují výkon v rozsahu Gigabitů. A mohou nabídnotu mnohem víc: modely UTM+ jsou jednoduše použitelné, řešení "vše v jednom" a jsou výrazně levnější než next-generations firewally.

Odoo image and text block

INTUITIVNÍ MANAGEMENT A DETAILNÍ REPORTING

Kromě jednoprůchodové technologie byly integrovány do nového řešení UTM+ další vysoce výkoné funkce nové generace. Patří mezi ně například bezpečnostní mechanismy jako je dešifrování SSL nezávisle na portu pro automatickou analýzu šifrovaného datového provozu. Stálý sedmivrstvý skener zajišťuje kompletní a nepřetržitou analýzu datových paketů - a to i po úspěšném ověření. Funkce kontrola aplikací umožňuje velice podrobnou analýzu síťového provozu. Operační systém firewallu je navíc dokonale chráněn proti útoku systémem oddělených kontejnerů. Stejně jako všechny nové produky Rohde & Schwarz Cybersecurity, které mají být představeny na veletrhu CeBIT, tak i firewally UTM+ následují inovativní přístup "záměrné bezpečnosti" spíše proaktivně než reaktivně.

BEZPEČNOSTNÍ CERTIFIKÁT: VYROBENO V NĚMECKU

Na veletrhu CeBIT 2016, bezpečnostní společnosti Rohde & Schwarz gateprotect, Sirrix, Rohde & Schwarz SIT a ipoque spojí své špičkové technologie pod jednotnou hlavičkou Rohde & Schwarz Cybersecurity GmbH. Prvním produktem tohoto nového velkého hráče je UTM+ V16. 

Odoo text and image block


NÁSTUPCE S VĚTŠÍ SILOU

UTM+ V16 je vylepšený nástupce modelu úspěšné série GP se softwarem V15 od gateprotect. Software V16 je nejen silnější, ale opticky je velice podobný produktům Rohde & Schwarz. Namísto známé červené nyní přichází v modrošedém designu firemních barev Rohde & Schwarz.