Enterprise Mobility

 

 

 

Total Care

 

Total Mobility

 

Proč CommuniTake

Produkty

CommuniTake přináší nejucelenější podnikové řešení pro Enterprise mobility a mobile Total Care. CommuniTake se snadno a rychle nasazuje. Poskytuje chytré uživatelské prostředí s okamžitými hmatatelnými obchodními výsledky. CommuniTake řeší problémy napříč všemi obchodními sférami. CommuniTake je snadno ovladatelný s one-and-done postupy které umožňují podnikům využít mobilitu produktivně a udržuje mobilitu bezproblémovou  a bezpečnou. S platformou CommuniTake Total Care, se podpora poskytovatelů komunikačních služeb bude transformovat v super efektivní nástroj zaměřený na soběstačnost držitelů zařízení. Prostřednictvím robustního reportingu a analýzy mají poskytovatele komunikačních služeb a podniky  přístup ke klíčové mobilitě a podpůrným metrikám, které jim pomohou ke zlepšení provozu a zvýšení efektivity v oblasti mobility.

Lidé

Posláním společnosti CommuniTake je pomoci vám proniknout do světa bezpečné mobilní komunikace. Naši experti a vynikající zaměstnanci jsou vyhrazeni k tomu aby vám dodali efektivní a na míru šité řešení.

Odoo text and image block


Výhody

Dokonalost

To je základní stavební kámen všeho co děláme. Zaměřujeme se na to aby všechny naše produkty byl co možná nejlepší. Zkoumáme kontext využití a chování a potřeby uživatelů. To nám umožňuje dodávat nehlubší, nejsilnější, nákladově efektivní a skutečně hmatatelné obchodní výsledky.
Máme rádi přidanou hodnotu.

Inovace

Naším cílem je pochopit,vyvíjet a dodávat mobilní zkušenosti, které přesahují lidksá očekávání, za pomoci nejnovějších technologií přizpůsobeným poetřebám zákazníků. Vystavěli jsme správné základy, zakže jste na zítřek připraveni již dnes.

Integrita

Věříme ve vložení našich hodnot před krátkodobé cíle. Naše pověst je pro nás velmi důležitá a zakládáme si na silné etické kultuře postavené na spokojenosti zákazníka. S porozuměním které vychází z důrazem na dělání věcí správných věcí správnou cestou, vám přinášíme efektivní a jasný výsledek.
Jsme hrdí na to co děláme.

Commitment

Vytváříme naše podnikání na poradenství a vedení našich zákazníků skrz každý krok nasazení řešení. Prostřednictvím nepřetržitého sledování naší práce, jsme odhlaili kritická místa a příležitosti pro zlepšení, vylepšení funkcí a dopad na naše řešení. Vážíme si našich dlouhodobých závazků k našim zákazníkům a sdílíme jejich cíle.

Chcete se dozvědět více ? 

Více informací o zabezpečení mobilních zařízení naleznete po kliknutí na tlačítko zde.