Jednoduché, multiplatformní řešení Prevence ztráty dat


Content-Aware DLP

Zajišťuje, že nejsou citlivá data vynášena ze sítě, ať už jsou kopírovány na přenosná zařízení (USB, CD/DVD), ukládána do kopírovací mezi-paměti, přenášena skrze aplikace nebo dokonce využitím snímků obrazovky.

 

 

Device Control

Spravuje využití USB úložišť a dalších přenosných datových zařízení a vynucuje silné bezpečnostní politiky, tak aby ochránil Vaše kritická data a zdraví Vaší sítě.

 

 

Mobile Device Management

Udržuje flotilu mobilních zařízení pod kontrolou. Umožňuje zabezpečit, lokalizovat a spravovat mobilní zařízení Android a iOS.

Poslání

Posláním společnosti CoSoSys je umožnit firmám a koncovým uživatelům na celém světe plně využít výhody a výkon mobility, přenositelnosti a komunikačních řešení bez bezpečnostních kompromisů. K dosažení tohoto cíle jsme vyvinuli řešení které předchází ztrátě dat na stále se zvyšujícím počtu zařízení, koncových bodech a mobilních zařízeních které přistupují k citlivým datům.


Prevence ztráty dat a Mobile Device Management

CoSoSys nabízí bohaté portfolio bezpečnostních produktů a funkcí pro kontrolu zařízení, prevenci ztráty dat (DLP) pro Windows, Mac OS X, a Linux, Správu mobilních zařízení (MDM) for iOS a Android, stejně jako vývoj aplikací pro šifrování přenosných úložných zařízení a vylepšení.

jsme jedna z mála IT bezpečnostních firem které rozšiřují ochranu mimo Windows k uživatelům systémů Mac a Linux. Portfolio našich aplikací zahrnuje funkce jako kontrola zařízení, zabezpečení mobilních zařízení, trasování a shadowing souborů, zabezpečení heslem, synchronizace dat a zabezpečení sítě.

Chráníme data na všech enpointech

Jednoduše použitelné a cenově dostupné řešení Prevence ztráty dat pro  Windows, MacOS, a Linux.