Řešení chránící ty nejkritičtější systémy.

Cyberbit nabízí řešení kybernetické bezpečnosti, které detekují, analyzují a reagují na ty nejpokročilejší, nejkomplexnější cílené hrozby. Cyberbit je dceřinou společností izraelské zbrojařské firmy Elbit Systems Ltd. (NASDAQ: ESLT) a má více než 500 zaměstnanců na 3 kontinentech. Pomáhá organizacím chránit citlivá aktiva a maximalizovat výkonnost bezpečnostních operací.

Nabízená řešení

Portfolio

Endpoint Detection and Response

Díky využití strojového učení a behaviorálních analýz dokážeme detekovat cílené a neznámé hrozby během sekund. Analytujeme a proaktivně hledáme hrozby pomocí Big data.

Automatizace a Instrumentace SOC

Vytvořte efektivní, obchodně řízený SOC. Automatizujte bezpečnostní operace, zvyšte viditelnost hrozeb, zrychlete průběh vyšetřování pomocí bezpečnostních big data analytik a maximalizujte hodnotu vašeho SOC týmu.

Zabezpečení a kontinuita ICS/SCADA

Zabezpečte celou síť, včetně OT a IT komponent.

Identifikujte rizikové OT/IT vztyčné body a zabraňte vzniku rizik v bezpečnostni, kontinuitě a nastavení v reálném čase.

Cyber Range Školení a  Simulace

Vedoucí platforma pro školení kybernetických bezpečnostních týmů v realistických nastaveních a efektivní testovací systém pro nové nástroje a architekturu.