Společnost CYBONET, dříve PineApp, je původně založena jako firma zabývající se zabezpečením emailové komunikace. Od roku 2002 umožňují produkty internetové bezpečnosti a síťové kontroly od společnosti CYBONET malým i velkým organizacím a telekomunikačním firmám účinně chránit jejich kritickou síťovou infrastrukturu.

1.913.013

denně chráněných emailových schránek

23.052

denně chráněných domén

9.903.690

denně chráněných emailů

36

zemí pokryto

Odoo image and text block

PineApp Mail Secure™

Pineapp Mail Secure je řešení mailové gateway, která chrání jak příchozí, tak i odchozí emailovou komunikaci. Řešení je dodávané buď jako cloudová služba, instalované jako virtuální appliance, instalované na lokální HW a/nebo nasazená v módu clusterového pole.

  • Vícevrstvá ochrana proti malware

  • Vícevsrtvý antispam modul

  • Pokročilá správa

  • Integrovaný Load Balancing

  • Sandboxing Modul

Odoo image and text block

CyBoWall™

CyBoWall je neintrusivní, bezagentové řešení které poskytuje kompletní a neustálý monitoring síťe přes všechny protokoly až po koncové body využitím deep packet inspekce, proaktivních síťových pastí a technologie obsáhlého síťového skeneru pro analýzu souvisejícího síťového přenosu - včetně SIEM systému. Na základě sesbíraných dat Cybowall pomáhá administrátorům vynucovat detailní granulární politiky. Dokáží monitorovat koncové body a proaktivně reagovat a zakročit proti škodlivým aktivitám v síti.

Odoo image and text block

Outbound Spam Guard

CYBONET OSG řešení, které skenuje a blokuje 99% veškeré nechtěné nebo závadného odchozí emailové komunikace. OSG funguje jako transparentní proxy, která informuje poskytovatele služeb v reálném čase a s detailní úrovní statistik, které IP adresy nebo hostitelé v jejich síti jsou kontrolovány botnet sítěmi. OSG je ideální řešení pro neutralizaci botnet aktivit uvnitř sítě poskytovatele služeb.

Máte otázky ohledně některého z řešení od společnosti Cybonet?