Cybersecurity vyrobeno v Německu

Důvěra je dobrá. Vyrobeno v Německu je lepší.

Naše produkty jsou vyvíjeny v Německu. Jsou bezpečné se zaměření na proaktivní prevenci dokonce i složitých útoků. Oceněné IT bezpečnostní řešené od Rohde & Schwarz Cybersecurity chrání firmy a veřejné instituce po celém světě proti špionáži a kyberútokům. Od kompaktních, vše-v-jednom produktů k řešením na míru pro kritické infrastruktury, zajišťujeme:

Zabezpečení sítě

Šifrovanou komunikaci


SITLine ETH

Rozsáhlé sjednocené řešení pro správu hrozeb pro středně velké firmy, firewally nové generace pro požadavky na nejvyšší bezpečnost ve velkých společnostech a R&S®SITLine ETH Ethernet šifrátor chrání organizace před špionáží a manipulaci s daty přenášenými přes Etherent, pevné linky, radiové relace a satelitní spojení. TrustedVPN poskytuje komplexní, nejmodernější bezpečnostní architekturu jako ready-to-run a plně automatického řešení  .

Nelegální odposlechy představují stále větší riziko, pokud jde o utajenou hlasovou komunikaci, zejména proto, že úsilí vynaložené se technicky stalo méně komplexní s příchodem Voice over IP (VoIP) a mobilními sítěmi. Naše řešení pro "Bezpečnou komunikaci" chrání proti nezabezpečeným spojením, takže vaše komunikace je vždy účinně chráněna proti odposlechu. 

Big data applications and cloud technologies are driving the amount and the value of data in motion. They give enterprises a decisive competitive advantage and provide government authorities with great opportunities to increase their efficiency. Yet handling big data involves far-reaching challenges, primarily with respect to IT security. When connecting sites and data centers, confidential information leaves secured and trusted grounds. Reports in recent months have revealed that optical and electrical lines can easily be tapped. Rohde & Schwarz provides high-performance network encryptors that protect data center connections and wide area networks (WAN) against eavesdropping and manipulation.

Chcete se dozvědět více ?

Více informací ohledně zabezpečení sítě ? Klikněte na tlačítko zde